Facebook prináša novú funkciu s názvom Spomienky. Tá odhalí všetky naša zaujímavé udalosti na jednom mieste | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Facebook prináša novú funkciu s názvom Spomienky. Tá odhalí všetky naša zaujímavé udalosti na jednom mieste

Facebook

Zaujímavosti

Facebook prináša novú funkciu s názvom Spomienky. Tá odhalí všetky naša zaujímavé udalosti na jednom mieste

Sociálna sieť Facebook si pre všetkých svojich používateľov pripravila veľmi zaujímavú funkciu nazvanú Memories. Tá umožní používateľom nájsť všetky svoje zaujímavé spomienky, momenty, životné udalosti na jednom mieste. Facebook tvrdí, že na karte Spomienky môže byť až niekoľko príspevkov, vrátane dňa, kedy sa s vami niekto stal na Facebooku priateľom. Táto karta tak ponúkne všetky zaujímavé udalosti na jednom mieste.

Nová funkcia by mala byť dostupná pre všetkých používateľov už v tejto chvíli. Samotné Spomienky je možné na počítači otvoriť na ľavej strane aplikácie News Feed, kým na mobile je potrebné stlačiť tri riadky v pravom dolnom rohu (funkciu Viac).

Facebook

zdroj: facebook

Funkcia Spomienky je už dostupná, no nefunguje tak, ako by mala

Spomienky prišli naozaj nečakane a Facebook ich v podstate uviedol ako na kolene. Nová funkcia je už síce dostupná, ale po jej navštívení Facebook udáva následovné: “Dnes pre vás nemáme nič na zobrazenie, čoskoro sa sem však, prosím, vráťte a pozrite si svoje spomienky na Facebooku”.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: vlastný

TIP  Microsoft vyvíja novú závodnú hru pre Windows 10. Jej interné súbory opäť spomínajú mysteriózny Surface Phone v spojení s operačným systémom Andromeda

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Mohlo by ťa tiež zaujímať Zaujímavosti

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.