Facebook prichádza so službou Safety Check | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Facebook prichádza so službou Safety Check

Novinky

Facebook prichádza so službou Safety Check

Dostali ste do oblasti kde hrozí nejaká prírodná katastrofa alebo nebezpečná situácia? Facebook prišiel s novou službou „Safety check“, ktorá slúži na to, aby ste mohli dať svojím známym, rodine rýchlo dať vedieť, že ste v poriadku. Safety Check funguje na jednoduchom princípe, v prípade ak bola na území kde sa nachádzate nahlásená nejaká prírodná katastrofa alebo iné nebezpečná situácia, Facebook vás automaticky vyzve k tomu, aby ste potvrdili či ste v poriadku. Následne po potvrdení stavu, Facebook publikuje na vašej stene spomínané informácie. K informácii sa dostanú všetci užívatelia, ktorí majú túto službu aktívnu (budú o vašom stave automaticky informovaní prostredníctvom push správy), ako aj návštevníci vášho profilu. Na to aby vás Facebook vyzval k potvrdeniu či ste v poriadku potrebujete mať zapnuté GPS, ako aj povolenie sledovania polohy cez aplikáciu.

Zdroj: mojandroid.sk

TIP  Toto musíš vidieť! Gmail dostal nový vzhľad a dramatické zmeny
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.