Facebook po zavedení „podareného“ Prieskumníka prináša ďalšiu novinku. Zobrazí vám len vybrané upozornenia | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Facebook po zavedení „podareného“ Prieskumníka prináša ďalšiu novinku. Zobrazí vám len vybrané upozornenia

Novinky

Facebook po zavedení „podareného“ Prieskumníka prináša ďalšiu novinku. Zobrazí vám len vybrané upozornenia

Facebook si pre Slovákov ako aj ďalšie vybrané krajiny pripravil pred niekoľkými dňami skutočne zaujímavú novinku – nového Prieskumníka na feed zo stránok, pričom na tom pôvodnom môžete nájsť statusy priateľov, ich aktivitu a samozrejme reklamu.

Čakajú nás ešte ďalšie zmeny a to v podobe „triedenia“ upozornení, ktoré sa Facebook rozhodol roztriediť na „Nové“ a „Staré“ pričom o tom čo sa zobrazí v sekcii „Nové“ rozhodne Facebook.

Zdroj: vlastný

Čo týmto krokom sleduje Facebook?

Ťažko povedať, niekto by povedal, že Facebook chce roztriediť „preplnené“ nástenky, notifikácie a ďalšie informácie do viacerých skupín a druhí by zase povedali, že jednoducho chce zarobiť viac na reklame. Môžeme len predvídať čo Facebook spraví, ale na základe posledných udalostí je dosť možné, že si pripravuje „živnú pôdu“ na ďalší priestor, kde bude zobrazovať vybrané spoplatnené  notifikácie.

Zdroj: vlastný

Zdroj: vlastný

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať
Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie