Pozrite si Eve V, bežnými ľuďmi vyvinutý Surface klon!
Connect with us

Pozrite si Eve V, bežnými ľuďmi vyvinutý Surface klon!

Novinky

Pozrite si Eve V, bežnými ľuďmi vyvinutý Surface klon!

Počítač Eve V 2-v-1 tvrdí, že je prvým “počítačom vytvoreným davom”, pretože všetky hlavné časti zariadenia boli založené na spätnej väzbe od komunity Eve.

Zariadenie Eve V sa veľmi podobá Surface Pro línii od Microsoftu, ale špecifikácie Eve V sú lepšie ako to, čo dostanete so Surface Pro 4 za rovnakú cenu. Dodáva sa s procesormi Intel i7/i5/m3 siedmej generácie Intel. Čo sa týka pamäte RAM, môžete získať až 16 GB pamäte LDDRP3 RAM a až 512 GB interného úložného priestoru (128 GB a 256 GB varianty sú tiež k dispozícii). Eve má tiež v talóne 12,3-palcový LCD displej IGZO s rozlíšením 2736×1284 pixelov s Gorilla Glass so špeciálnou antireflexnou vrstvou. Pokiaľ ide o bezpečnosť, Eve V neobsahuje funkciu rozpoznávania tvárí Windows Hello, ale je tu snímač odtlačkov prstov, ktorý je integrovaný do vypínača.

Lepší a lacnejší ako Surface

Prístroj je už dlhší čas vo vývoji, ale teraz sa blíži k výrobe a očakáva sa, že predaj začne 10. júna, čo je veľmi blízko dátumu, ktorý sa predpokladal v crow-fundingovej kampani minulý rok. Skoré recenzie naznačujú, že ideo o solídne zariadenie s dobrou odnímateľnou RGB podsvietenou klávesnicou a touchpadom Precision.

Čo sa týka portov, výrobcovia sa naozaj vyhrali a zjavne splnili všetky očakávania komunity. Nájdete tu totiž 1 port USB-C Thunderbolt 3, 1 bežný USB port typu C, dva bežné USB porty, 3,5 mm port pre audio a microSD čítačka kariet. Ešte dôležitejšie je, že prístroj sa môže pochváliť 48Wh batériou, ktorá podľa Eve poskytuje 12 hodín výdrže batérie. To všetko prichádza v zariadení, ktoré váži menej ako 1 kilogram a má hrúbku 8,9 mm.

TIP  MacBooky dostali novú klávesnicu. Tá by mala raz a navždy odstrániť tento nepríjemný problém...

Zariadenie predstavuje lepšiu hodnotu ako Surface a ponúka klávesnicu, pero a magnetický obal len za 799 dolárov, zatiaľ čo za rovnakú cenu so Surface Pro dostanete len polovičnú pamäť RAM a žiadne pero ani obal. Tak zvážte, či by ste do toho predsa len nešli.

Zdroj: eve-tech.com, theverge.com (obrázok)

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.