Erotika a okultizmus. Tak to je nová hororová hra Lust for Darkness, ktorá sa do predaja dostáva už o dva dni | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Erotika a okultizmus. Tak to je nová hororová hra Lust for Darkness, ktorá sa do predaja dostáva už o dva dni

Lust for Darkness eroticky horor

PC hry

Erotika a okultizmus. Tak to je nová hororová hra Lust for Darkness, ktorá sa do predaja dostáva už o dva dni

Lust for Darkness je nová hororová hra, ktorá však prináša úplne iný príbeh ako klasické hry tohto typu. Vývojárske štúdio Movie Games Lunarium totiž prináša hru, v ktorej je ústrednou témou erotika okultizmus.

Príbeh hry je osadený do dvoch rozličných svetov. Jeden z nich je svet erotiky a druhý je svetom okultizmu. Oba tieto svety sú spojené na Viktoriánskom panstve kde hlavní aktéri pomocou experimentu upravili svoje telá tak, aby nikdy neprestali prežívať rozkoš. Stovky rokov na tento experiment sa krajina postupne zmenila v územie v zarastenú zem cudzorodou vegetáciou, ktorá je preplnená monštrami užívajúcich si nekonečnú extázu.

Príbeh hry znie určite zaujímavo a na prvý pohľad možno povedať, že zaujme hlavne pánov. Ako samotnú hru však hráči príjmu je dnes ťažko povedať. Avšak na druhej strane, viacero redakcií malo možnosť túto hru vyskúšať na vlastnej koži. Napríklad redakcia známeho  herného portálu PC Gamer povedala:

„Hral som alpha build hry Lust for Darkness nedávno a bolo to celkom zaujímavé: Vizuál pripomína Amnesia: A Machine for Pigs, ale Lust of Darkness je omnoho interaktívnejší a je tam tiež mnoho sexu. “

Hra by sa mala oficiálne začať predávať už 12. júna.

Lust for Darkness
Lust for Darkness
Developer: Movie Games Lunarium
Price: 14,99 €

Zdroj: Steam

TIP  Takéto hry nemáju čo na Steame robiť! Valve nechalo na Steame násilnú hru založenú na masových vraždách v školách

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.