Ericsson bude spravovat siete Orangeu v piatich europskych krajinach. Vrátane Slovenska. | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Ericsson bude spravovat siete Orangeu v piatich europskych krajinach. Vrátane Slovenska.

Novinky

Ericsson bude spravovat siete Orangeu v piatich europskych krajinach. Vrátane Slovenska.

Ericsson bol Orangeom vybraný ako referenčný poskytovateľ manažovaných služieb. Dohoda pokrýva päť krajín – Belgicko, Moldavsko Rumunsko, Slovensko a Španielsko, Ericsson bude takto obsluhovať 30 miliónov zákazníkov. Dohodu dnes obaja partneri oznámili na veľtrhu MWC v Barcelone.

V rámci päťročného kontraktu Ericsson poskytne plnú podporu a riadenie komplexných prevádzkových služieb, vrátane prevádzkovania sietí, riadenia ich výkonnosti, optimalizácie, rozvoja a technickú podporu v teréne, ako aj údržby a náhradných dielov pre pevné linky, 2G, 3G aj 4G siete.

Prevádzkový model Ericssonu, ktorého jadrom je zákaznícka spokojnosť, umožní Orangeu ponúknuť svojim európskym zákazníkom rozšírené služby, aj ich udržateľnú kvalitu.

ericsson_logo

Jean-Claude Geha, viceprezident a Head of Managed Services v spoločnosti Ericsson hovorí: „Prostredníctvom tejto dohody umožníme Orangeu prinášať zákazníkom služby najvyššej kvality svojim zákazníkom, pričom bude zároveň zvyšovať svoju prevádzkovú efektivitu. Táto dohoda v rámci manažovaných služieb je zásadným krok v našom dlhotrvajúcom vzťahu s Orangeom.“

Na Slovensku poskytuje Ericsson manažované služby pre Orange od 1. januára 2015. Súčasťou dohody bol aj prechod 60 zamestnancov operátora do Ericssonu.

orange

  • Ericsson riadi prevádzku a údržbu mobilných sietí Orangeu v Belgicku, Moldavsku, Rumunsku, Slovensku a Španielsku
  • Päťročný kontrakt pokrýva prevádzku telekomunikačných sietí Orangeu, ich výkonnosť, optimalizáciu a ďalší rozvoj, ako technickú podporu v teréne a náhradné diely
  • Pre spotrebiteľov to bude znamenať širšie a kvalitnejšie služby
TIP  Nokia vydala dve veľmi emotívne videá, ktoré by si určite mal vidieť. Súhlasíš s nimi?

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.