Ericsson bude spravovat siete Orangeu v piatich europskych krajinach. Vrátane Slovenska. | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Ericsson bude spravovat siete Orangeu v piatich europskych krajinach. Vrátane Slovenska.

Novinky

Ericsson bude spravovat siete Orangeu v piatich europskych krajinach. Vrátane Slovenska.

Ericsson bol Orangeom vybraný ako referenčný poskytovateľ manažovaných služieb. Dohoda pokrýva päť krajín – Belgicko, Moldavsko Rumunsko, Slovensko a Španielsko, Ericsson bude takto obsluhovať 30 miliónov zákazníkov. Dohodu dnes obaja partneri oznámili na veľtrhu MWC v Barcelone.

V rámci päťročného kontraktu Ericsson poskytne plnú podporu a riadenie komplexných prevádzkových služieb, vrátane prevádzkovania sietí, riadenia ich výkonnosti, optimalizácie, rozvoja a technickú podporu v teréne, ako aj údržby a náhradných dielov pre pevné linky, 2G, 3G aj 4G siete.

Prevádzkový model Ericssonu, ktorého jadrom je zákaznícka spokojnosť, umožní Orangeu ponúknuť svojim európskym zákazníkom rozšírené služby, aj ich udržateľnú kvalitu.

ericsson_logo

Jean-Claude Geha, viceprezident a Head of Managed Services v spoločnosti Ericsson hovorí: „Prostredníctvom tejto dohody umožníme Orangeu prinášať zákazníkom služby najvyššej kvality svojim zákazníkom, pričom bude zároveň zvyšovať svoju prevádzkovú efektivitu. Táto dohoda v rámci manažovaných služieb je zásadným krok v našom dlhotrvajúcom vzťahu s Orangeom.“

Na Slovensku poskytuje Ericsson manažované služby pre Orange od 1. januára 2015. Súčasťou dohody bol aj prechod 60 zamestnancov operátora do Ericssonu.

orange

  • Ericsson riadi prevádzku a údržbu mobilných sietí Orangeu v Belgicku, Moldavsku, Rumunsku, Slovensku a Španielsku
  • Päťročný kontrakt pokrýva prevádzku telekomunikačných sietí Orangeu, ich výkonnosť, optimalizáciu a ďalší rozvoj, ako technickú podporu v teréne a náhradné diely
  • Pre spotrebiteľov to bude znamenať širšie a kvalitnejšie služby

Som zanieteným používateľom zariadení s OS Windows. Na tejto platforme ma najviac zaujali široké možnosti jej uplatnenia, skvelé prepojenie medzi zariadeniami, odladenosť systému a v neposledom rade aj vysoká podpora konkurenčných OS.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.