Email Insights je nová aplikácia od Microsoftu. Dostupná je aj pre Windows 10 | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Email Insights je nová aplikácia od Microsoftu. Dostupná je aj pre Windows 10 | APLIKÁCIE

Novinky

Email Insights je nová aplikácia od Microsoftu. Dostupná je aj pre Windows 10 | APLIKÁCIE

Email Insights je nová Windows 10 aplikácia z kuchyne Microsoft Garage sa dostala v týchto dňoch do Windows obchodu.

Email Insights je odľahčený klient, ktorý slúži na vyhľadávanie pošty a poskytovanie relevantných výsledkov vyhľadávania. Ak aby ste chceli aplikáciu využívať budete musieť mať Microsoft Outlook 2016 alebo Gmail účet.

Aplikáciu je možné stiahnuť bezplatne, avšak musíte mať nastavený PC na jeden z nasledujúcich regiónov: USA, Kanada, Anglicko, India, Írsko, Austrália, Nový Zéland alebo Holandsko.

Po zapnutí aplikácie vám vyskočí tabuľka s podmienky používania, ktorú treba odkliknúť. Následne si vyberiete pre ktorý účet chcete aplikáciu využívať.

Email Insights, a Microsoft Garage Project
Email Insights, a Microsoft Garage Project
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free

Zdroj: vlastný

TIP  Nadšencom mobilného Windowsu sa podaril ďalší husársky kúsok! Windows 10 ARM funguje aj na Lumii 950. Podpora ďalších Windows 10 smartfónov je len otázkou času

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.