Bez rámikový kráľ strednej triedy s QHD displejom z EÚ skladu je aktuálne dostupný za výrazne lepšiu cenu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Bez rámikový kráľ strednej triedy s QHD displejom z EÚ skladu je aktuálne dostupný za výrazne lepšiu cenu

Novinky

Bez rámikový kráľ strednej triedy s QHD displejom z EÚ skladu je aktuálne dostupný za výrazne lepšiu cenu

Cena je pro viacerých kľúčovým parametrom pričom v mnohých prípadoch platí, že čím je zariadenie lacnejšie tak tým viac kompromisov musíte prijať. Nuž, ale v prípade zariadenia Elphone S8 ak oželiete menej známe logo v našich končinách, tak si môžete dopriať nadpriemerný telefón či po stránke dizajnu ako aj výkonnú za cenu, ktorá sa rovná smartfónu strednej triedy (aktuálne telefón zakúpite za menej ako 199€ s exkluzívnym kupónom na konci článku).

Elephone S8 4G smartfón nájdeš tu

Elephone S8 kráľ strednej triedy

Elephone S8 je smartfón, ktorý na prvý pohľad zaujme dizajnom. A niet sa čomu diviť. Veď ponúka minimálne hrany okolo displeja, ktoré riadia telefónov medzi „bez rámikové“ zariadenia. Dominantou prednej strany je tak veľký 6“ displej s 2K rozlíšením (2560 x 1440). Hustota pixelov tak činí 490ppi. Na prednej strane nájdeme ešte „bradu“ zariadenia spolu s domovským tlačidlom so vstavným skenerom odtlačkov prstov a prednú selfie kameru s rozlíšením 8MP (Sony IMX 219PQ). Mimochodom, displej pokrytý krycím sklíčkom Gorilla Glass 4.

Zdroj: Youtube (Unbox Therapy)

Zadnú stranu telefónu tvorí 21MP fotoaparát (Sony IMX220, , f/2.0,ISO 100 – 1600), ktorému sekunduje ešte duálny blesk. V spodnej časti nájdeme ešte logo výrobcu.

Zdroj: Youtube (Unbox Therapy)

V útrobách zariadenia, ktoré je vyhotovené z prémiového kovu a skla nájdeme procesor Mediatek Helio X25, ktorý disponuje 10-jadrami pracujúcími na frekvencií od 1,4GHz až po 2,5GHz. O graficky náročné úlohy sa stará grafický čip ARM Mali-T880 (ktorý nájdeme napríklad aj v zariadení Samsung Galaxy S7 Edge). Z hľadiska multitaskingu by telefón nemal mať problém s viacerými aktívnymi procesmi súčasne. Disponuje totiž 4GB RAM64GB interným priestorom. Slot pre SD karty však absentuje ako aj jack pre slúchadla.

Zdroj: Youtube (Unbox Therapy)

Telefón sa ďalej môže pochváliť aj výbavou viacerých senzorov ako sú napríklad Akcelerometer, Senzor automatického jasu, E-kompas, Gravitačný senzor, Gyroskop, Hall Senzor,… Nechýba ani podpora DUAL SIM, teda dvoch aktívnych SIM kariet súčasne či LTE. Veľkosť batérie je 4000mAh.

Aktuálne telefón ponúka internetový obchod GearBest.com v EÚ sklade (G-W-16) s cenovkou niečo málo nad 203€ čo predstavuje zľavu z normálnej ceny zhruba 17%. Nuž, ale vďaka kupónu „PS8ele“ môžete ušetriť ďalšie €, ktoré vám na konci dňa pokryjú náklady na dopravu. PS: telefón môžete mať už za 3-7 dní doma. Ponuka je aktuálne limitovaná na obmedzený počet kusov (30 pre celú EÚ).

Zdroj: vlastný

Elephone S8 4G smartfón nájdeš tu

Zdroj: vlastný, TS, obrázky: Youtube (Unbox Therapy)

 

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať
Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie