Elegantný klient Google Play Music prehrávača hudby sa objavil vo Windows Store | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Elegantný klient Google Play Music prehrávača hudby sa objavil vo Windows Store | APLIKÁCIE

Novinky

Elegantný klient Google Play Music prehrávača hudby sa objavil vo Windows Store | APLIKÁCIE

Hudba tvorí pre mnohých podstatnú časť života. Niekomu sa pomáha sústrediť pri práci a druhým sa zas odreagovať a jednoducho relaxovať. O to viac nás teší, že sa  v obchode objavil klient pre desktop zariadenia, ktorý integruje populárny hudobný klient na konkurenčnej platforme Android – Google Play Music.

Zdroj: vlastný

Reč je konkrétne o aplikácii Google Play Desktop Music, ktorá už asi ako tušíte nie je od tvorcov Androidu, ale od vývojára tretej strany. To však vôbec nemení nič na používateľskom zážitku z využívania aplikácie. Ponúka viacero funkcionalít od integrácie hudby z GPM, možnosti nastavenia tém, minimalizácie aplikácie, automatického spúšťania pri štarte počítača a mnoho ďalšieho. Nehovor viac o dizajne, ktorý skutočne patrí medzi tie vydarenejšie a v neposlednom rade zvyšuje samotnú kvalitu prehrávača.

Zdroj: vlastný

Aplikáciu stiahnete cez odkaz nižšie.

GPMDP
GPMDP
Developer: Samuel Attard
Price: Free

Zdroj: vlastný

 

TIP  Apple nečakane odmietol aplikáciu Steam Link. Čaká nás nová kauza?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.