Editor fotografií Luminar prichádza na Windows | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Editor fotografií Luminar prichádza na Windows

Novinky

Editor fotografií Luminar prichádza na Windows

Vývojári zo štúdia Macphun minulý mesiac oznámili, že svoj výrobok prinesú aj na platformu Windows. Veria, že sa Luminar, editor fotografií, ktorý je päťnásobný držiteľ ceny „Best of the Year“ od Apple, uchytí a potvrdí tak svoj potenciál a zdatnosť.

Aplikácia je momentálne dostupná zadarmo, pretože sa nachádza v otvorenom Beta testovaní. Všetci užívatelia si ju môžu stiahnuť a sami vyskúšať. To najdôležitejšie je však spätná väzba.

Luminar je obsahuje množstvo unikátnych funkcií, ako je napríklad fotografický filter ovládaný pomocou AI, ktorý dokáže zlepšiť fotografie iba pomocou posúvača. Následne z neho vznikajú takéto fotografie:

zdroj: macphun.com

zdroj: macphun.com

Ako je znázornené, Accent AI filter je len jeden z nástrojov, ktorý dokáže rozjasniť a vylepšiť samotné fotografie. Počas tohto testovania nebudú v Luminar dostupné všetky funkcie ako workspace a rôzne pluginy. Plná verzia má vyjsť na jeseň.

Aplikácia je dostupná tu.

zdroj: onmsft.com

TIP  Ako by mohol vyzerať legendárny Windows XP dnes? Pozrite sa na tento úchvatný koncept | VIDEO
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.