Edge má problémy s Facebookom
Connect with us

Microsoft Edge má problémy s Facebookom

Novinky

Microsoft Edge má problémy s Facebookom

Jednou z najvýraznejších inovácií v novom operačnom systéme Windows 10, je nepochybne implementácie nového webového prehliadača pod názvom Microsoft Edge. Prehliadač sa vyznačuje jednoduchým  čistým užívateľským prostredím, novým jadrom či slušným výkonom, a postupne nahradí dosluhujúci Internet Explorer.

Microsoft_Edge

No ani Edge nezostal bez chyby. Najviac sa prejavuje pri jednej z najnavštevovanejších stránok na internete, sociálnej sieti Facebook. Pri písaní do chatu, pri posúvaní stránky prehliadač veľmi často nereaguje. Problém sa už rieši na stránkach Microsoftu, takže sa dá očakávať veľmi skorá náprava.

Ak sa aj u Vás prejavujú podobné problémy, prinášame Vám dva tipy na ich zmiernenie:

1, na chatovanie cez Facebook používajte radšej stránku www.messenger.com, na ktorej sa problémy neprejavujú

2, v nastaveniach prehliadača Microsoft Edge vypnite podporu Adobe Flash. V pravom hornom rohu prehliadača kliknite na ikonu “” ➡ nastavenia ➡ rozšírené nastavenia ➡ použiť Adobe Flash Player ➡ vypnúť. V tomto prípade ale môžete naraziť na nekorektné zobrazovanie stránok, využívajúcich práve Adobe Flash Player.

Dúfajme, že Microsoft tento problém v čo najkratšom čase odstráni.

TIP  Facebook nechtiac zverejnil 14 miliónov súkromných príspevkov ako verejné. Užívatelia sú pobúrení

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

2 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.