EA ukončuje podporu pre FIFA Mobile | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

EA ukončuje podporu pre FIFA Mobile

Novinky

EA ukončuje podporu pre FIFA Mobile

EA ukončuje podporu pre FIFA Mobile

EA Sports oznámila, že už v tomto roku bude ukončená podpora FIFA na mobilne telefóny s operačným systémom Windows. Opísaná ako “nová futbalová skúsenosť vytvorená pre mobilného hráča“, prišla FIFA vlani na iOS, Android, BlackberryWindows Mobile. Spoločnosť chce aj naďalej všetky tri platformy.

FIFA Mobile je aj naďalej uvedená vo Windows Store, bez oznámení o nadchádzajúcom zániku. Na Facebooku však EA oznámila, že hra bude kompletne zrušená pre Windows telefóny v období kratšom ako tri mesiace.

7. Novembra vypneme všetky online funkcie na FIFA Mobile pre mobilné zariadenia s Windows. Radi by sme poďakovali všetkým, ktorí v minulom roku hrali a užívali si hru.
S pozdravom,
EA SPORTS FIFA Mobile Tím

EA ďalej pridala: „Nebudeme už viac podporovať alebo aktualizovať online služby pre túto hru. Naše rozhodnutie, však, nebolo ľahké.“

Hoci budú fanúšikovia s Windows nepochybne sklamaní, nie je to žiadne veľké prekvapenie. Microsoft má na globálnom smartphone trhu úplne minimálny podiel.. Iba 0,1% za posledný štvrťrok. Toto číslo tak tvorí len veľmi malú motiváciu pre vývojárov.

zdroj: mspoweruser.com

TIP  OnePlus 6 oficiálne: OLED displej, 8 GB RAM, Snapdragon 845 a podpora Androidu 9
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.