EA ukončuje podporu pre FIFA Mobile | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

EA ukončuje podporu pre FIFA Mobile

Novinky

EA ukončuje podporu pre FIFA Mobile

EA ukončuje podporu pre FIFA Mobile

EA Sports oznámila, že už v tomto roku bude ukončená podpora FIFA na mobilne telefóny s operačným systémom Windows. Opísaná ako “nová futbalová skúsenosť vytvorená pre mobilného hráča“, prišla FIFA vlani na iOS, Android, BlackberryWindows Mobile. Spoločnosť chce aj naďalej všetky tri platformy.

FIFA Mobile je aj naďalej uvedená vo Windows Store, bez oznámení o nadchádzajúcom zániku. Na Facebooku však EA oznámila, že hra bude kompletne zrušená pre Windows telefóny v období kratšom ako tri mesiace.

7. Novembra vypneme všetky online funkcie na FIFA Mobile pre mobilné zariadenia s Windows. Radi by sme poďakovali všetkým, ktorí v minulom roku hrali a užívali si hru.
S pozdravom,
EA SPORTS FIFA Mobile Tím

EA ďalej pridala: „Nebudeme už viac podporovať alebo aktualizovať online služby pre túto hru. Naše rozhodnutie, však, nebolo ľahké.“

Hoci budú fanúšikovia s Windows nepochybne sklamaní, nie je to žiadne veľké prekvapenie. Microsoft má na globálnom smartphone trhu úplne minimálny podiel.. Iba 0,1% za posledný štvrťrok. Toto číslo tak tvorí len veľmi malú motiváciu pre vývojárov.

zdroj: mspoweruser.com

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.