Dve hry, ktoré by Vám nemali chýbať v mobile | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Dve hry, ktoré by Vám nemali chýbať v mobile

Windows Hry

Dve hry, ktoré by Vám nemali chýbať v mobile

Prvá hra, ktorú sme sa Vám rozhodli predstaviť sa volá Zombie Call: Modern Trigger Duty of Dead Shooter 5, ktorá svojím nápadom a gameplay-om je vernou kópiou Dead Trigger-u, avšak odohráva sa v inom prostredí.  Hra ponúka skvelo prepracované prostredie a jednoduchú ovládateľnosť. Vašou úlohou je vysporiadať sa s prichádzajúcimi hordami „zombíkov“, tak ako sme boli zvyknutí v Dead Trigger-i. Pozrite si nižšie trailer, ktorý Vám hru predstaví bližšie.

Druhou hrou, a určite pre mňa o niečo bližšou je Brothers in Arms® 3, ktorá je momentálne vo Windows Phone Store zadarmo. Ak patríte medzi fanúšikov FPS hier, táto hra by určite nemala chýbať vo Vašom mobile. Vašou úlohou v tejto hre splniť viacero misií, v ktorých sa budete musieť prestrieľať cez desiatky nepriateľov, pri čom aby to nebolo také jednoduché množstvo nepriateľov ako aj ich vybavenie každou misiou stúpa. Pozrite si nižšie gameplay, ktorý Vám hru predstaví bližšie.

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

2 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows Hry

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.