CoShip chystá duálny telefón so systémom Android aj Windows Phone
Connect with us

Čo by ste povedali na duálny telefón so systémom Android aj Windows Phone?

Novinky

Čo by ste povedali na duálny telefón so systémom Android aj Windows Phone?

Vyzerá to tak, že Windows Phone OEM CoShip ešte s operačným systémom nadobro neskončilo. Podľa príspevku na svojej facebookovej stránke plánuje spoločnosť spustiť duálny smartfón s operačným systémom Windows 10 a Androidom.

Nebol by to prvý telefón od spoločnosti s duálnym operačným systémom. CoShip už v minulosti vyrobil mobil CoShip 960, ktorý bežal na Linuxe a zároveň aj Androide. Zariadenie nebolo dvakrát bootnuté, ale používatelia si mohli prepínať medzi spustenými operačnými systémami stlačením ikony.

Či toto najnovšie zariadenie zožne u ľudí úspech ukáže až čas, keďže ich posledný pokus skončil fiaskom. Rozhodne by to však bolo dobrým riešením pre Windows používateľov v oblasti aplikácií, keďže Android má v tomto ohľade omnoho väčšiu podporu. Fanúšikovia Windowsu by sa tak nemuseli vzdať svojho obľúbeného operačného systému. Bolo by to naozaj výhodné riešenie pre všetky strany, preto držíme spoločnosti palce na rukách aj na nohách, aby tento pokus naozaj vyšiel.

Zdroj: reddit.com, YouTube (obrázok)

TIP  Samsung Galaxy S9 môže získať Android 8.1 už v blízkej dobe. Unikol záber z benchmarku, ktorý odhaľuje podrobnosti
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.