Dopbox je dostupný pre Windows 10 a prichádza aj s podporou Windows Hello | Windowscentrum.sk - Windows novinky a fórum
Connect with us

Dopbox je dostupný pre Windows 10 a prichádza aj s podporou Windows Hello

Novinky

Dopbox je dostupný pre Windows 10 a prichádza aj s podporou Windows Hello

Väčšina z nás využíva cloudové služby od rôznych poskytovateľov. Aj keď Microsoft má svoj vlastný cloud OneDrive na operačnom systéme Windows 10 (dostupný je aj pre predošle verzie Windows), tak aj iné spoločnosti si chcú odkusnúť troška z trhového koláča.

Na pole poskytovateľov cloudových služieb pribudol ďalší veľký hráč so svojim známym cloudom Dropbox, ktorý je od piatka dostupný pre Windows 10 zariadenia prostredníctvom svojej univerzálnej aplikácie určenej pre PC, Tablet a Mobil.

Avšak najvýznamnejšou zmenou pre používateľov bude implementácia funkcionality Windows Hello, ktorá bola pri predstavovaní príchodu Windows 10 jednou z najväčších noviniek. Pre tých, ktorí funkcionalitu nepoznajú, tak slúži ako nástroj na uzamykanie, resp. odomykanie vašich zariadení prostredníctvom biometrických údajov ako je napr. vaša tvár či odtlačky prstov.

Windows_hello_dropbox

Aplikáciu je možné stiahnuť cez QR kód uvedený nižšie.

QR_Dropbox

Zdroj: Microsoft Blog

TIP  Microsoft definitívne zruší hudobnú službu Groove Music už o pár týždňov

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.