Dropbox dostupný vo Windows Phone Store | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Dropbox dostupný vo Windows Phone Store

Windows aplikácie

Dropbox dostupný vo Windows Phone Store

Využívate cloud-ové služby? Ak hej a nie ste spokojný so súčasným cloud-om tak máme pre Vás dobré správy. Vo Windows Phone Store sa objavil Dropbox. Avšak netešte sa predčasne, aplikácia neponúka nič špeciálne na čo by sme neboli zvyknutí u konkurencie.

dropbox

Medzi hlavné funkcionality patrí synchronizácia dát na pozadí  (Wi-fi), označovanie obľúbených zložiek, ku ktorým budete mať následne prístup aj offline, či možnosť pripnutia hociktorého súboru na plochu, pre rýchly prístup, ako aj možnosť zdieľania dát prostredníctvom odkazu. Aplikáciu si môžete stiahnuť z obchodu zdarma, ponúkne Vám 2GB priestor vo free verzii.

TIP  Microsoft zapĺňa „medzeru“ nedostatku aplikácií novými Progresívnymi webovými aplikáciami

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.