DPP rychle | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows aplikácie

DPP rychle

Aplikace Vám umožní rychle vyhledat spojení po Praze. Využívá k tomu serveru dpp.cz, pomocí kterého Vám nalezená spojení zobrazí.

Svá vyhledávání si můžete uložit jako tzv. šablony, které jsou při každém spuštění aplikace ihned po ruce.

K dispozici je nastavení všech atributů vyhledávání, jako je maximální počet přestupů či zobrazení jen nízkopodlažních spojů.

Parametry pro spuštění: Windows Phone 7,5+, 512 Ram, odkaz na stiahnutie

TIP  Firefox dostáva aktualizáciu, ktorá prináša nové funkcionality, ktoré by ocenili aj používatelia iných internetových prehliadačov

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.