downgrade z Windows 10 na windows 8
Connect with us

Ako nainštalovať Windows 8.1 späť do Vášho telefónu?

Návody

Ako nainštalovať Windows 8.1 späť do Vášho telefónu?

Chcete vyskúšať Windows 10 ale bojíte sa, že to nebude to pravé orechové? Alebo už ste ho vyskúšali, ale nie ste s ním spokojný? Prinášame Vám krátky návod v šiestich krokoch ako vrátiť do Vášho telefónu pôvodný software.

1. Ako prvé budete potrebovať stiahnuť a nainštalovať  program Window Phone Recovery Tool

1

Windows Recovery Tool

2. Následne pripojte Váš telefón k PC prostredníctvom USB káblu

3. Spustite aplikáciu Windows Phone Recovery

4. V aplikácii vyhľadajte Váš telefón

recovery_tool 5. Potvrďte inštaláciu

6. Hotovo, o ostatné sa postará program

Týmto istým spôsobom odstránite aj vývojársku verziu softwaru z Vášho telefónu.

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

2 komentáre
  • anxi

    Ja mám trochu iný problém. Win 10 Mobile skúšam na svojej Lumii 830 v rámci Fast Ringu už od polovice minulého roka. Rád by som však už z Insider programu vystúpil a počkal si až na odladený Redstone Mobile. Len som to prešvihol a už mám v telefóne novší Preview Build, než oficiálnu verziu Win 10 Mobile, na ktorú sa downgrade nedá urobiť. Takže asi by som mal použiť pomocou vyššie popísaného postupu WP Recovery Tool na downgrade na Win Phone 8.1 a potom do telefónu nainštalovať z Win Store aplikáciu Poradca pre inováciu, ktorou zase upgradujem WP 8.1 na oficiálne Win 10 Mobile. Toto však môže byť problém, keďže je to telefón od Telekomu a tam mi nikto nevie povedať, či už tento operátor umožňuje upgrade starších telefónov Nokia Lumia na Win 10. Takže ak by to Telekom ešte blokoval potom by som sa musel zase prihlásiť do Insider programu a som tam , kde som aj bol. Neviete teda, ako to je s Telekomom?

    • Martin

      Zdravim, ide to updateovat aj mimo Telekom 🙂 staci ist postupom ako ste pisali, teda downgrade na 8.1 a potom cez Poradcu pre inovacie

Mohlo by ťa tiež zaujímať Návody

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Na zlepšenie kvality chodu webstránky využívame súbory cookies. Prehliadaním stránky nám dávate súhlas s ich využívaním.