Dostupný je nový build s označením 16299 pre operačný systém Windows 10 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Dostupný je nový build s označením 16299 pre operačný systém Windows 10

Windows 10 aktualizacia_1

Novinky

Dostupný je nový build s označením 16299 pre operačný systém Windows 10

Dostupný je nový build s označením 16299 pre operačný systém Windows 10

Microsoft prednedávnom do obehu vypustil ďalšiu aktualizáciu pre operačný systém Windows 10. Tentokrát sa jedná o úplne nový build s označením 16299, ktorý je už teraz dostupný pre Insiderov zahrnutých v okruhu Fast Ring.

Podobne ako v prípade posledných buildov, jedná sa o ďalší build, ktorý iba dokončuje posledné zmeny v aktualizácii Fall Creators Update. Aj tento build neobsahuje nové funkcie a zásadné zmeny a prináša iba drobné opravy chýb. Toto je zoznam odstránených chýb v najnovšej Fast Ring aktualizácii:

  • Odstránená chyba, ktorá pri scrolovaní PDF súborov v prehliadači Edge spôsobovala vypnutie samotného prehliadača.
  • Odstránená chyba, ktorá mala za následok odstránenie ich optickej mechaniky zo zoznamu v zložke Tento počítač.
  • Odstránená chyba 0x80070005, ktorá sa niektorým používateľom zobrazovala pri pokuse o inštaláciu najnovšej aktualizácie.
  • Odstránená chyba, ktorá spôsobovala nesprávnu funkčnosť automatického sťahovania súborov. Jednalo sa o chybu, kvôli ktorej nedokázali stiahnuť najnovšie súbory UWP aplikácií.
  • Odstránená chyba, ktorá po použití dialógu pre vybratie súborov a zobrazení ich náhľadov, spôsobovala ukladanie online-only Windows Defender súborov.

Pokiaľ ste Insider v okruhu Fast Ring, aktualizácia by sa mala stiahnuť automaticky, poprípade ju môžete stiahnuť manuálne cez Nastavenia > Aktualizácie a zabezpečenie > Vyhľadať aktualizácie.

Zdroj: Windows Blogs

TIP  Spúšťa sa Vám počítač príliš pomaly? Čo tak si zapnúť rýchle zapínanie vo Windowse 10? | NÁVOD
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.