Dostupný je nový build s označením 15254.369 pre operačný systém Windows 10 Mobile | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Dostupný je nový build s označením 15254.369 pre operačný systém Windows 10 Mobile

aktualizacia windows 10 mobile

Windows 10 Mobile

Dostupný je nový build s označením 15254.369 pre operačný systém Windows 10 Mobile

Dostupný je nový build s označením 15254.369 pre operačný systém Windows 10 Mobile

Spoločnosť Microsoft pred niekoľkými hodinami vypustila do obehu nový build s označením 15254.369, ktorý je určený pre operačný systém Windows 10 Mobile. Jedná sa o malú kumulatívnu aktualizáciu. Keďže sa stále jedná o vetvu Feature 2 (a túto vetvu už nikdy neopustí), neočakávajte nové funkcie alebo zásadné zmeny. Jedná sa o opravnú aktualizáciu, ktorej úlohou je odstránenie tých najväčších zaznamenaných nedostatkov v systéme.

Nový build 15254.369 pre Windows 10 Mobile prináša tieto zmeny:

  • Odstránený problém, ktorý generuje narušenie prístupu na určitých stránkach v programe Internet Explorer, keď vykresľuje SVG pod vysokým zaťažením.
  • Odstránené problémy s aktualizovanými informáciami o časovom pásme.
  • Odstránený problém, ktorý v niektorých prípadoch zabraňoval aplikácii Internet Explorer identifikovať vlastné ovládacie prvky.
  • Bezpečnostná aktualizácia aplikácií Internet Explorer, Microsoft Edge, Windows app platformy a frameworks, Microsoft scripting engine, Windows graphics, Windows Server, Windows kernel, Windows datacenter networking, Windows wireless networking, Windows Hyper-V a Windows virtualization.

Nová aktualizácia je oficiálne dostupná na zariadeniach HP Elite x3, Microsoft Lumia 550, Lumia 650, Lumia 950/950XL, Alcatel Idol 4S a Alcatel OneTouch Fierce XL. Aktualizácia je momentálne určená pre okruh Reliese Preview, no medzi bežných používateľov sa dostane v priebehu niekoľkých dní.

Zdroj: mspoweruser.com

TIP  Microsoft vyvíja novú závodnú hru pre Windows 10. Jej interné súbory opäť spomínajú mysteriózny Surface Phone v spojení s operačným systémom Andromeda
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows 10 Mobile

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.