Dostupný je nový build 16278 pre Windows 10 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Dostupný je nový build 16278 pre Windows 10

Windows 10 aktualizacia_1

Novinky

Dostupný je nový build 16278 pre Windows 10

Dostupný je nový build 16278 pre Windows 10

Microsoft včera do obehu vypustil ďalšiu aktualizáciu pre Windows 10, určenú pre Insiderov vo Fast Ringu. Pre Insiderov je dostupný nový build s označením 16278 a prináša množstvo opravených chýb. Ako sa dalo očakávať, nový build neobsahuje veľké zmeny a ani nové funkcie, keďže Microsoft už iba dorába posledné úpravy na verzii Windows 10 Fall Creators Update.

Tu je prehľad najpodstatnejších chýb, ktoré boli v poslednej aktualizácii odstránené:

  • Odstránená chyba, kvôli ktorej sa na 64-bitovej verzii Windowsu nedokázali vytlačiť dokumenty z 32-bitových aplikácií, pokiaľ ste používali posledný build a v3 drivre tlačiarne.
  • Odstránená chyba, ktorá vyvolala vypnutie prehliadača Microsoft Edge, akonáhle ste sa pokúsili pripnúť webstránku na ponuku Štart.
  • Odstránená chyba, kvôli ktorej funkcia ťahaj a pusti (drag and drop) na niektorých webstránkach v prehliadači Microsoft Edge nepracovala správne.
  • Odstránená chyba s kopírovaním obrázkov na Imgur v prehliadači Microsoft Edge.
  • Odstránená chyba s popisom Emoji v Emoji Paneli. Niektoré popisy boli poprehadzované.
  • Odstránená chyba prihlasovania sa do niektorých aplikácií, ktoré vyžadovali prihlásanie cez aplikáciu Facebook a aplikácie následne spadli.
  • Odstránený problém s touchpadom, ktorý po prebudení z uspatého režimu nezaznamenával gestá.
  • Bola odstránená možnosť robiť HDR screenshoty na počítači cez Xbox aplikáciu. Táto možnosť sa v budúcich buildoch opäť vráti.

Microsoft tento týždeň plánuje vydať ďalšiu aktualizáciu, no tentokrát určenú pre Skip Ahed používateľov. Insideri sa už o niekoľko dní môžu tešiť na nové buildy, ktoré pomaly ale isto predstavia hlavné vylepšenia a funkcie nasledujúcej aktualizácie, ktorú zatiaľ vystupuje pod označením Redstone 4.

TIP  Microsoft mal s aplikáciou Groove Music naozaj veľké plány. Prečo ju nakoniec opustil?

Zdroj: mspoweruser.com

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.