Dostupný je nový Build 15223.0 pre smartfóny. Priniesol však minimum zmien | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Dostupný je nový Build 15223.0 pre smartfóny. Priniesol však minimum zmien

Novinky

Dostupný je nový Build 15223.0 pre smartfóny. Priniesol však minimum zmien

Dostupný je nový Build 15223.0 pre smartfóny. Priniesol však minimum zmien

Ak ste členmi programu Windows Insider – Fast Ring tak ste mohli počas včerajšieho dňa zaregistrovať novú aktualizáciu (Windows 10 Mobile Build 15223.0) pre váš smartfón. Aktualizácia však nepriniesla dávku noviniek, ale viac menej opravu chýb a minimálne zmeny.

Jedinou ohlásenou chybou pre Slovensko, resp. Česko je nemožnosť spustenia nie moc populárnej aplikácie WeChat, ktorá má svoju klientelu najme v Číne. Inými slovami veľký počet používateľov by tento nedostatok nemal nijak ovplyvniť.  Opráv sa dočkali VPN profily v ponuke Nastavení, premenovaná bola sekcia Phone Update na Windows Update v pod sekcii Nastavenie a zabezpečenie.

Aktualizáciu je možné stiahnuť prostredníctvom Nastavení telefónu.

Zdroj: Microsoft,

TIP  Dočkali sme sa! Windows 10 na ARM fičí na Lumii 950 XL. Pozrite si video, v ktorom uvidíte reálne skúsenosti s používateľským rozhraním

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.