Dostane Nokia 9 do vienka skener odtlačkov prstov integrovaný v displeji? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Dostane Nokia 9 do vienka skener odtlačkov prstov integrovaný v displeji?

Nokia 9 render

Novinky

Dostane Nokia 9 do vienka skener odtlačkov prstov integrovaný v displeji?

Dostane Nokia 9 do vienka skener odtlačkov prstov integrovaný v displeji?

Minuloročné Vianoce nepriniesli očakávaný smartfón Nokia 9 a nestalo sa tak ani na MWC 2018. Na druhej strane počas eventu v Barcelone bola predstavená Nokia 8 Siroco, ktorá aspoň na chvíľku zaplnila titulky médií a odvrátila tak pozornosť od Nokie 9.

Nokia 9 by mohla do vienka dostať skener odtlačkov prstov integrovaný v displeji

Nuž, netrvalo dlho o plátky médií začali opäť zapĺňať informácie o najvýkonnejšej Nokii, ktorá by mala byť predstavená v priebehu tohto roka. Najnovšie sa začalo totiž hovoriť o funkcionalite, ktorú sme mohli pred niekoľkými dňami prvýkrát vidieť pri smartfóne Vivo Apex skener odtlačkov prstov integrovaný priamo v displeji zariadenia. S týmito informáciami prišiel špecializovaný portál NPU, ktorý sa odvoláva na dôveryhodný zdroj, ktorý viackrát odhalil zákulisné informácie.

Aktuálne sa moc informácií o Nokii 9 nevie. V zákulisí sa šepká,  že smartfón príde na trh s 5,7“ displejov s pomerom strán 18:9, pod ktorým nájdeme procesor Snapdragon 845.

Zdroj: NPU

TIP  Takto má vyzerať Nokia X5. Ponúkne brutálnu funkciu, ktorú poznáme z iPhonu X

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.