DOOM konečne aj na Windows Phone | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

DOOM konečne aj na Windows Phone

Windows Hry

DOOM konečne aj na Windows Phone

Legendárna hra DOOM je konečne dostupná aj pre zariadenia s Windows Phone. DOOM je hra, ktorej história siaha zhruba 20 rokov dozadu a budú si ju pamätať hlavne hráči, ktorí už majú nejaký ten „rôčik“. Hra ponúka skvelé grafické spracovanie, ktoré sa nijak nevymyká počítačovému spracovaniu, ktoré bolo príznačné 90 rokom. Hru nájdete na store za 40Kč alebo 2€.

Parametre pre spustenie: Windows Phone 8, 512, Ram, 1,99€, odkaz na stiahnutie

TIP  Aj vy túžite po nových leveloch v legendárnej hre DOOM? Umelá inteligencia ich dokáže vytvoriť koľko len chcete

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows Hry

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.