Doogee Mix 4 je prvým bezrámčekovým telefónom, ktorý prináša zaujímavé riešenie prednej kamery | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Doogee Mix 4 je prvým bezrámčekovým telefónom, ktorý prináša zaujímavé riešenie prednej kamery

Doodgee mix 4 uvodny obrazok

TECH

Doogee Mix 4 je prvým bezrámčekovým telefónom, ktorý prináša zaujímavé riešenie prednej kamery

Doogee Mix 4 je prvým bezrámčekovým telefónom, ktorý prináša zaujímavé riešenie prednej kamery

Bezrámčekové telefóny sú stále viac a viac populárnej medzi používateľmi. Hoci mnohí tvrdia, že „krása“ ide na úkor praktickosti a to z dôvodu, že sa zvyšuje riziko mechanického poškodenia displeja pri náraze, tak aj napriek tomu je tento typ zariadení stále viac žiadaným. Druhým problémom, ktorý vzniká pri tomto type zariadení je predná kamera, ktorá jednoducho nemá kde byť umiestnená. Nuž, a minimálne s týmto druhým problémom sa svojsky vysporiadala spoločnosť Doogee, ktorá jednoducho prináša možnosť vysunutia telefónu hore.

Doodgee mix 4

Zdroj: Youtube (Mrwhosetheboss)

Doogee Mix 4 prináša nový pohľad na bezrámčekové smartfóny

Ako môžete vidieť na obrázku vyššie tak spoločnosť Doogee odstránila nedostatok v podobe absencie fotoaparátu skutočne svojsky, jednoducho zadná strana je vysúvacia. Vďaka tomuto nápadu sa podarilo vývojárom priniesť takmer dokonalý pocit bezrámčekového displeja, ktorý v tomto prípade pokrýva 97% prednej strany zariadenia. Nižšie na videu si zase môžete pozrieť hands-on zábery jedného zo šťastlivcov (Mrwhosetheboss), ktorý sa dostal k prototypu zariadenia. Hoci vo videu nejde do až tak do hĺbky čo sa týka jednotlivých špecifikácií, tak aj napriek tomu možno z videa sa dozvedieť, že telefón ponúkne 5,99“ displej so skenerom odtlačkov prstov umiestneným priamo v displeji zariadenia. Hrúbka zariadenia je 11 milimetrov. Tiež ponúkne duálny fotoaparát a kovové telo.

Očakávaná cena tohto smartfónu je do 300USD a na trh by sa toto zariadenia mohlo dostať už v júni tohto roka. V každom prípade budeme sledovať najhorúcejšie informácie týkajúce sa tohoto zariadenia a hneď ako budú dostupné nové správy tak vám dáme vedieť.

TIP  Skladací smartfón od Samsungu príde už budúci rok a bude limitovaným zariadením. Poznáme aj jeho približnú cenu!

Zdroj: Youtube (Mrwhosetheboss)

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TECH

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.