Dokument BBC odhaľujúci podmienky v továrni Pegatron (fabrika Applu) | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Dokument BBC odhaľujúci podmienky v továrni Pegatron (fabrika Applu)

Novinky

Dokument BBC odhaľujúci podmienky v továrni Pegatron (fabrika Applu)

Apple  nie je určite potrebné nikomu zvlášť predstavovať, kvalita, dizajn je pre nich samozrejmosťou. Hoci nájdeme tisícky odporcov Applu, ktorí by tvrdili opak,  tak na druhej strane nájdeme minimálne také isté množstvo fanúšikov, ktorí na jeho výrobku nedajú dopustiť. Avšak zaujímala Vás  niekedy cesta ako sa dostane tento „vysnívaný“ telefón do rúk nových majiteľov?

Určite ste započuli v minulosti, že továrne kde sa vyrábajú tieto zariadenia neposkytujú ich zamestnancom vhodné podmienky, ba dokonca by sme ich mohli nazvať za „neľudské“. Apple mnohokrát na to reagoval, že bude klásť prísne podmienky pre svojich partnerov, ktorí sa podieľajú na výrobe ich zariadení aby sa to zmenilo. Či sa mu to dari zachytáva dokument televíznej stanice BBC, ktorý dokumentuje jedného z najväčších dodávateľov Iphone 6 a Iphone 6 Plus pre Apple, spoločnosť Pegatron.

TIP  Lenovo Z5 oficiálne: prémiový smartfón bez rámčekov, výkonný hardvér a nízka cena

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.