Dočkáme sa ďalšej aktualizácie ešte pred oficiálnym vypustením Windows 10? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Dočkáme sa ďalšej aktualizácie ešte pred oficiálnym vypustením Windows 10?

Novinky

Dočkáme sa ďalšej aktualizácie ešte pred oficiálnym vypustením Windows 10?

Dočkáme sa ďalšej aktualizácie ešte pred oficiálnym vypustením Windows 10? Pravdepodobne áno. Microsoft totiž počas predstavenia Lumie 640 a Lumie 640 XL na MWC (ne)chcene(?) ukázal aj niekoľko systémových zmien, ktoré by mala priniesť ďalšia aktualizácia. Novinky, ktorých by sme sa mohli dočkať už čoskoro demonštrovali kolegovia z portálu Windowscentral.com a môžete si ich pozrieť nižšie na videu.

TIP  Parádnu survival adventúru The Flame in the Flood si do 12.5. môžete stiahnuť úplne zdarma
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.