Dočkáme sa ďalšej aktualizácie ešte pred oficiálnym vypustením Windows 10? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Dočkáme sa ďalšej aktualizácie ešte pred oficiálnym vypustením Windows 10?

Novinky

Dočkáme sa ďalšej aktualizácie ešte pred oficiálnym vypustením Windows 10?

Dočkáme sa ďalšej aktualizácie ešte pred oficiálnym vypustením Windows 10? Pravdepodobne áno. Microsoft totiž počas predstavenia Lumie 640 a Lumie 640 XL na MWC (ne)chcene(?) ukázal aj niekoľko systémových zmien, ktoré by mala priniesť ďalšia aktualizácia. Novinky, ktorých by sme sa mohli dočkať už čoskoro demonštrovali kolegovia z portálu Windowscentral.com a môžete si ich pozrieť nižšie na videu.

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.