Dobrodružná hra The Last Door prichádza na Windows
Connect with us

Dobrodružná hra The Last Door prichádza na Windows

Windows Hry

Dobrodružná hra The Last Door prichádza na Windows

Herné  štúdio Troopers, ktoré stojí za hrami ako Monster Go alebo Overkill 3 prinesie pre Windows zariadenia svoju ďalšiu hru, dobrodružnú adventúru The Last Door. Túto hru už poznajú používatelia konkurenčných operačných systémov kde zožala veľký úspech, čo nenechalo bez reakcie Troopers, ktorí sa rozhodli hru priniesť aj na Windows a Windows Phone zariadenia. Hra si získala srdcia používateľov hlavne vďaka low-res grafike (málo detialné rozlíšenie), ktorá oslovila tisíce hráčov skrz všetky platformy a v neposlednom rade aj vďaka príbehu, ktorý je unikátom vo svete mobilných hier.

Jesus Bosch, CEO herného štúdia Troopers na margo hry povedal

Osobne si myslím, že toto je veľmi špeciálny herný titul. Očakávame veľký úspech ohľadne tejto hry na Windows Phone zariadeniach.

Hry by sme sa mohli podľa slov vývojárov dočkať niekedy v júli.

Zdroj: Windowscentral.com

Pokračuj v čítaní

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows Hry

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.