Displej a zvuk Nokie 8. Pozrite si test ako dopadol | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Displej a zvuk Nokie 8. Pozrite si test ako dopadol

ANDROID

Displej a zvuk Nokie 8. Pozrite si test ako dopadol

Displej a zvuk Nokie 8. Pozrite si test ako dopadol

Pozrite si video test, v ktorom redaktori zahraničného portálu NPU podrobili momentálne najvýkonejší smartfón od Nokie testu displeja a zvuku. Pre tých, ktorí o Nokii 8 toho moc nevedia, tak predný panel tvorí 5,3“ IPS LCD displej s QHD rozlíšením. Chváli sa ďalej sveteľnosťou až 700 nitov a prichádza tiež s technológiou Nokia Sunligh reading, ktorá ponúka širšie pozorovacie uhly priamo pod slnečnými lúčmi. Mimochodom, displej disponuje aj technológiou Glance Screen.

Test zvuku a displeja Nokie 8

Test prebiehal ako v interiéri tak aj v exteriéri. Pričom v interiéri bolo použité umelé svetlo a v rámci exteriéru telefón testovali na priamom slnečnom svetle. Tak isto v rámci testovania sa redaktori NPU pozreli aj na kvalitu streamovania videí kde netestovali len kvalitu displeja ale aj zvuk. V rámci testovania zvuku treba podotknúť, že smartfón nedisponuje stereo reproduktormi, ale na trh prišiel s podporou technológie OZO Audio surround sound. Prejdime však teraz k sľubovanému video, ktoré si môžete pozrieť nižšie.

Zdroj: NPU

 

 

TIP  Samsung vraj pripravuje smartfón bez rámčekov a s displejom aj na zadnej strane. Takto má vyzerať!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.