DISKUSIA: je Windows Continuum ďalším zlyhaním Microsoftu? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

DISKUSIA: je Windows Continuum ďalším zlyhaním Microsoftu?

Novinky

DISKUSIA: je Windows Continuum ďalším zlyhaním Microsoftu?

DISKUSIA: je Windows Continuum ďalším zlyhaním Microsoftu?

Windows Continuum od Microsoftu je skvelá myšlienka, ktorú však redmontská spoločnosť nedotiahla do konca.

Spomínate si na predstavenie Lumie 950, v tých časoch ju Microsoft prezentoval ako prenosný „PC“ s funkciou Continuum, ktorej vtedy sa dalo odpustiť nespočetné množstvo chýb, predsa bola to revolučná technológia, ktorá bola (hádam aj stále je) vo vývoji.

Po niekoľko mesačnej eufórii spojenej s prižmúrenými očami nad nedostatkom aplikácií, resp. obmedzenej ponuke vo forme UWP  prišla na rad tŕpka pravda – Microsoft nedoladil túto funkciu do finálnej podoby.

Dnes, funkcia Continuum vyzerá ako úplná zbytočnosť. Prečo si to dovolíme povedať? Pozrime sa napríklad na stále ubúdajúcu podporu mobilnej platformy, a nie len po stránke softwaru, ale hlavne po hardwarovej stránke, či na pripravované rozhranie  CShell, ktoré by malo priniesť rozhranie Windowsu 10 v podstate na každý typ zariadenia.

Podeľte sa s nami o váš názor, ako vnímate vy funkciu Continuum, je podľa vás sklamaním či práve na opak, je to technológia, ktorá má budúcnosť?

Zdroj: vlastný

TIP  Microsoft plánuje ovládnuť čínsky trh s umelou inteligenciou

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

4 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.