Digitálna asistentka Cortana dokáže niekedy aj zabaviť. Viete čo spraví 40 počítačov zapnutých s Cortanou? | VIDEO | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Digitálna asistentka Cortana dokáže niekedy aj zabaviť. Viete čo spraví 40 počítačov zapnutých s Cortanou? | VIDEO

Novinky

Digitálna asistentka Cortana dokáže niekedy aj zabaviť. Viete čo spraví 40 počítačov zapnutých s Cortanou? | VIDEO

Digitálna asistentka Cortana, ktorá prišla s operačným systémom Windows 10, nie je v našich končinách zrovna najobľúbenejšia. Veľkú rolu hrá hlavne fakt, že väčšina používateľov na území Slovenskej republiky uprednostňuje Windows v slovenskom jazyku a nie v anglickom. Napriek tomu si zopár priaznivcov našla a používateľom veľmi rada pomôže v každej situácií, keď si človek nevie rady, alebo jednoducho potrebuje vedieť informácie čo najskôr a samému sa mu to hľadať nechce. Po tomto videu si možno Cortana nájde aj ďalších priaznivcov, keďže jej privítanie vie byť v niektorých situáciách naozaj komické.

Video si za týždeň obľúbili tisíce používateľov

V najnovšom videu kanála gamerqq na stránke Youtube.com, sa nachádza viac ako 40 úplne nových laptopov, ktoré sa zapínajú po prvýkrát. Pri kúpe úplne nového laptopu a následnom zapnutí, sú používatelia privítaní hláškou “Hi, there. I am Cortana”. Digitálna asistentka týmto spôsobom víta svojich budúcich “majiteľov” a snaží sa im akosi priblížiť a objasniť im jej funkcie. Ako sami vo videu uvidíte, Cortana je od začiatku nastavená na naozaj vysokú hlasitosť a kombinácia 40 laptopov s Cortanou v malej kancelárii, spôsobila naozaj veľký hluk a randál. Veď usúďte sami.

Stretli ste sa niekedy s niečim podobným, alebo ste aj Vy vyviedli niečo takéto vo Vašej kancelárií? Dajte nám vedieť dole do komentárov, poprípade pošlite video.

Zdroj: Youtube.com

TIP  Výkonný predseda Googlu kritizuje názor Elona Muska na AI. Máme sa báť budúcnosti?
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.