Devices Connected je ďalšia aplikácia prinášajúca funkciu „Pokračuj na PC“. Dostupná je zadarmo | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Devices Connected je ďalšia aplikácia prinášajúca funkciu „Pokračuj na PC“. Dostupná je zadarmo | APLIKÁCIE

Novinky

Devices Connected je ďalšia aplikácia prinášajúca funkciu „Pokračuj na PC“. Dostupná je zadarmo | APLIKÁCIE

Devices Connected je ďalšia aplikácia prinášajúca funkciu „Pokračuj na PC“. Dostupná je zadarmo | APLIKÁCIE

Pokračuj na PC alebo Continue on PC je nová funkcia, ktorá nedávno prišla na smartfóny, avšak pre konkurenčné platformy Android a iOS. Microsoft bohužiaľ na svoj mobilný operačný systém nejak pozabudol. Predvčerom sme vás informovali o aplikácii vývojára tretej strany, ktorý túto funkciu priniesol aj na Windows Mobile a dnes sa objavila ďalšia aplikácia podobného využitia, ktorá je dostupná však úplne zadarmo.

Aplikácia funguje skutočne na veľmi jednoduchom princípe, stačí ju stiahnuť z Windows obchodu ako na PC tak aj na smartfón. Následne ďalšou jedinou podmienkou je byť pripojený na rovnakej WiFi sieti. Ako môžete vidieť nižšie, na smartfóne z ponuky následne vyberiete zariadenie z ponuky a už len vyberiete súbor a odošlete.

Rozhranie aplikácie na PC si môžete pozrieť na obrázku nižšie. V podstate UI je veľmi podobné. Z ponuky vyberiete smartfón a môžete následne prijímať a odosielať dáta (odkazy, obrázky, hudbu,…).

Zdroj: vlastný

Aplikáciu jednoznačne odporúčame vyskúšať, ponúka totiž veľmi intuitívne rozhranie s prvkami dizajnového jazyka Fluent Design. Pevne veríme, že jej praktickosť oceníte aj vy.

Connected Devices
Connected Devices
Developer: Simplisidy
Price: Free

Zdroj: vlastný

TIP  Ako vypnúť vo Windows 10 aktualizácie? Stačí Ti na to ani nie minúta | NÁVOD

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.