Desktopová aplikácia WhatsApp mieri do obchodu Microsoft Store | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Desktopová aplikácia WhatsApp mieri do obchodu Microsoft Store

Novinky

Desktopová aplikácia WhatsApp mieri do obchodu Microsoft Store

Spoločnosť Facebook nám WhatsApp aplikáciu pre desktopy priniesla už minulý rok, no nejedná sa o nejako kvalitne prepracovanú aplikáciu a používatelia na počítačoch radšej využívali formu aplikácie vo webovom prehliadači. Aplikácia od tejto spoločnosti bola doteraz iba akousi appkou, ktorá ponúkala presne to isté, ako tá v prehliadači a práve tento fakt viacerých používateľov odradil. Práve pre týchto používateľov máme skvelé správy. Spoločnosť Facebook začala s testovaním natívnej aplikácie WhatsApp Desktop, ktorá je už teraz dostupná v obchode Microsoft Store pre používateľov operačného systému Windows 10.

Aplikácia je zatiaľ iba v beta testovaní

Aplikácia WhatsApp Desktop je momentálne iba v beta testovaní. Tým pádom nieje určená pre všetkých používateľov a prístup ku nej majú iba používatelia zapojení do app beta programu. Zapojení používatelia si túto aplikáciu môžu stiahnuť priamo z obchodu alebo pomocou tlačidla pod článkom. Aplikácia sa medzi bežných používateľov zrejme sprístupní až o pár mesiacov, tak dúfajme že Facebook za tak dlhú dobu aspoň vychytá všetky nedostatky v aplikácii.

Ste zapojený do beta testovania a stiahli ste si túto aplikáciu? Dajte nám vedieť, ako ste s aplikáciou spokojný, poprípade sa podeľte s ostatnými o tom, aké funkcie nová aplikácia ponúka a ako sa Vám pozdáva.

WhatsApp Desktop
WhatsApp Desktop
Developer: WhatsApp Inc.
Price: Free

Zdroj: mspoweruser.com

TIP  5 skvelých funkcií, o ktorých ste nevedeli v novom Gmaile
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.