Desktopová aplikácia WhatsApp mieri do obchodu Microsoft Store | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Desktopová aplikácia WhatsApp mieri do obchodu Microsoft Store

Novinky

Desktopová aplikácia WhatsApp mieri do obchodu Microsoft Store

Spoločnosť Facebook nám WhatsApp aplikáciu pre desktopy priniesla už minulý rok, no nejedná sa o nejako kvalitne prepracovanú aplikáciu a používatelia na počítačoch radšej využívali formu aplikácie vo webovom prehliadači. Aplikácia od tejto spoločnosti bola doteraz iba akousi appkou, ktorá ponúkala presne to isté, ako tá v prehliadači a práve tento fakt viacerých používateľov odradil. Práve pre týchto používateľov máme skvelé správy. Spoločnosť Facebook začala s testovaním natívnej aplikácie WhatsApp Desktop, ktorá je už teraz dostupná v obchode Microsoft Store pre používateľov operačného systému Windows 10.

Aplikácia je zatiaľ iba v beta testovaní

Aplikácia WhatsApp Desktop je momentálne iba v beta testovaní. Tým pádom nieje určená pre všetkých používateľov a prístup ku nej majú iba používatelia zapojení do app beta programu. Zapojení používatelia si túto aplikáciu môžu stiahnuť priamo z obchodu alebo pomocou tlačidla pod článkom. Aplikácia sa medzi bežných používateľov zrejme sprístupní až o pár mesiacov, tak dúfajme že Facebook za tak dlhú dobu aspoň vychytá všetky nedostatky v aplikácii.

Ste zapojený do beta testovania a stiahli ste si túto aplikáciu? Dajte nám vedieť, ako ste s aplikáciou spokojný, poprípade sa podeľte s ostatnými o tom, aké funkcie nová aplikácia ponúka a ako sa Vám pozdáva.

WhatsApp Desktop
WhatsApp Desktop
Developer: WhatsApp Inc.
Price: Free

Zdroj: mspoweruser.com

TIP  WhatsApp zavádza v krajinách Európskej únie vekové obmedzenie. Používať ho budú môcť iba ľudia starší ako 16 rokov
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.