Delta Strike - letecká pecka! | Windowscentrum.sk | Portál o Windows 10
Connect with us

Delta Strike – letecká pecka!

Windows Hry

Delta Strike – letecká pecka!

 

Svet už nie je to na čo sme boli zvyknutý. Vojna zapríčinila, že ste sa museli stať bojovým pilotom stíhačky a vašou úlohou bude zachrániť mesto pred nepriateľskou inváziou..

Hra ponúka skvelú grafiku, jednoduché ovládanie a desiatku rôznych levelov. V úvode hry začínate ako “recruiter”, avšak váš význam  bude narastať každou úspešne splnenou misiou, čo sa odzrkadlí aj v možnosti odblokovávania nových typov stíhačiek.

 

4fa36e18-3e66-4760-ba19-748be4a7bada

a3553352-3130-4244-9306-969b9bec1e49

 

Tešiť sa môžete celkovo na deväť rôznych prepracovaných prostredí a tridsať rôznych misií. Hra ponúka desiatky rôznych typov lietadiel, ktoré budete môcť zároveň aj upravovať.

Požiadavky na systém: WP 8, 1GB Ram, Odkaz na hruapi.qrserver.com

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows Hry

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.