Delta Strike - letecká pecka! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Delta Strike – letecká pecka!

Windows Hry

Delta Strike – letecká pecka!

 

Svet už nie je to na čo sme boli zvyknutý. Vojna zapríčinila, že ste sa museli stať bojovým pilotom stíhačky a vašou úlohou bude zachrániť mesto pred nepriateľskou inváziou..

Hra ponúka skvelú grafiku, jednoduché ovládanie a desiatku rôznych levelov. V úvode hry začínate ako “recruiter”, avšak váš význam  bude narastať každou úspešne splnenou misiou, čo sa odzrkadlí aj v možnosti odblokovávania nových typov stíhačiek.

 

4fa36e18-3e66-4760-ba19-748be4a7bada

a3553352-3130-4244-9306-969b9bec1e49

 

Tešiť sa môžete celkovo na deväť rôznych prepracovaných prostredí a tridsať rôznych misií. Hra ponúka desiatky rôznych typov lietadiel, ktoré budete môcť zároveň aj upravovať.

Požiadavky na systém: WP 8, 1GB Ram, Odkaz na hruapi.qrserver.com

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows Hry

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.