Dell možno prinesie svoju vlastnú verziu Surface Phone zariadenia | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Dell možno prinesie svoju vlastnú verziu Surface Phone zariadenia

surface phone dell

ŠPEKULÁCIE

Dell možno prinesie svoju vlastnú verziu Surface Phone zariadenia

Vyzerá to tak, že spoločnosť Dell, ktorá patrí medzi najväčších výrobcov počítačov na svete by mohla priniesť vlastnú verziu mystického zariadenia Surface Phone, na ktorom údajne pracuje Microsoft.

S touto myšlienkou ako prvý prišiel portál Winfuture.de, ktorý sa odvoláva na interné dokumenty spoločnosti Dell. Tvrdí, že Dell pracuje na zariadení s kódovým označením Januss, ktoré disponuje dvomi displejmi a je poháňane operačným systémom Windows 10 pre ARM.

skladaci smartfon dell

winfuture.de

Srdce smartfónu by mal tvoriť procesor Snapdragon 850, ktorému nebude chýbať podpora telefónnych vlastností vrátane LTE konektivity, viacerých kamier, digitálneho kompasu, USB Type C výstupu a ďalšie. Winfuture poznamenáva, že notebooky či obdobné zariadenia vo väčšine prípadoch nedisponujú gyroskopom čo naznačuje, že by sa mohlo jednať o hybridné zariadenia s vlastnosťami telefónu a funkciami notebooku.

Toto zariadenie je údajne vyvíjané spoločnosťou ODM Compal od leta 2017. V súčasnosti však nie je známa informácia, kedy by sa zariadenie mohlo dostať oficiálne na trh a či sa vlastne dostane do ostrého predaja.

Hneď ako budú známe ďalšie informácie tak vám ich prinesieme.

Zdroj: WinFuture.de, úvodný obrázok: Youtube (Information Technology)

TIP  Tento koncept zariadenia Surface Phone Ti vyrazí dych. Takto si ho zrejme predstavuje každý z nás

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Mohlo by ťa tiež zaujímať ŠPEKULÁCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.