Dead Earth: Trigger Man Duty & Last Shooter Call pre fanúšikov FPS hier | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Dead Earth: Trigger Man Duty & Last Shooter Call pre fanúšikov FPS hier

TIP REDAKCIE

Dead Earth: Trigger Man Duty & Last Shooter Call pre fanúšikov FPS hier

Patríte medzi fanúšikov FPS strielačok? Tak potom by ste si mali stiahnuť Dead Earth: Trigger Man Duty & Last Shooter Call. Príbeh hry sa odohráva v ďalekej budúcnosti, kedy už nestoja proti sebe len ľudia, ale aj stroje, ktoré vedie Wolfgang Deus Zart, so svojou armádou cyborgov. Ako inak Vašou úlohou je zachrániť Zem pred inváziou týchto cybrogov, ktorí naberajú na sile každou prejdenou misiou. Hra ponúka prepracované grafické prostredie, ktoré kludne môžeme porovnávať s DEAD TRIGGER, ba v niektorých prípadoch som mal pocit, že Dead Earth je o niečo prepracovanejšia. Jediným negatívnom hry je, že Vašu postavu nemôžete sami ovládať (hra pohyby ovláda automaticky), vy len „mierite“ a strieľate nepriateľov.

Hru nájdete vo Windows Phone Store zadarmo, a dostupná je pre všetky telefóny s Windows Phone 8.1

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.