Dávame do pozornosti! Dostupná je táto Xiaomi kolobežka za cenu, ktorá vyráža dych. PS: opäť bez DPH a CLA | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Dávame do pozornosti! Dostupná je táto Xiaomi kolobežka za cenu, ktorá vyráža dych. PS: opäť bez DPH a CLA

Novinky

Dávame do pozornosti! Dostupná je táto Xiaomi kolobežka za cenu, ktorá vyráža dych. PS: opäť bez DPH a CLA

Dávame do pozornosti! Dostupná je táto Xiaomi kolobežka za cenu, ktorá vyráža dych. PS: opäť bez DPH a CLA

Jedným z stále viac a viac populárnych dopravných prostriedkov je aj elektrická kolobežka, tak prečo si neuľahčiť prepravu po meste práve prostredníctvom krásavca nižšie.

Okrem unikátneho dizajnu, ktorý nadchne nejedného nadšenca moderných technológií ponúka aj atraktívne parametre. Začneme váhou, ktorá je len 12,5 kg. V rámci nej výrobca implementoval motor s maximálnym výkonom 500 W, ktorý dokáže poskytnúť dostatok energie na dosiahnutie rýchlosti až 25 km/h. Pri takejto rýchlosti sú potrebné aj kvalitné brzdy, ktoré v tomto prípade tvoria diskové brzdy s technológiou E-ABS, ktorá sa stará o bleskové zastavenie s brzdnou dráhou len 4 metroch. V útrobách zariadenia sa schováva akumulátor o veľkosti 18 650 mAh, s ktorým prejdete až 30 km dlhú trať.

Zdroj: Xiaomi

Okrem výkonných „čriev“ kolobežka obsahuje viacero vychytávok ako je napríklad inteligetná technológia BMS (battery management system), ktoré využíva kinetickú energiu na spätné nabíjanie, zároveň kontroluje aj stav batérie prostredníctvom diód umiestnených na kormidle kolobežky, aby však toho nebolo málo tak je možné kolobežku spárovať aj s aplikáciami ako MiHome alebo Xiaomi App .  Aplikácie pritom ponúkajú viacero dodatočných funkcií, napríklad meranie vzdialenosti, ktorú ste prešli, informácie o aktuálnej rýchlosti a ďalšie.  Mnohých poteší určite aj nosnosť kolobežky, ktorá je až 100kg. Nechýba ani odolnosť voči vode (IP54), rýchle nabíjanie, ktoré prebehne za zhruba 5 hodín či možnosť jej zloženia. Inými slovami, kolobežka je vhodným spoločníkom na cesty či mimo nich, kde ju jednoducho viete ten kúsok preniesť.

Mimochodom, čerešničkou na torte je možnosť dopravy bez DPH či CLA pričom nemusíš preto urobiť vôbec nič. E-shop jednoducho garantuje, že tento druh tovaru ak to bude nevyhnutné preclí za vás. PS: výsledná cena kolobežky tak je niečo málo nad 340€, čo je cena, ktorá sa tak často nevidí.

Svoju novú kolobežku Xiaomi nájdeš tu. PS: e-shop garantuje dovoz bez DPH a CLA

Zdroj: vlastný

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Na zlepšenie kvality chodu webstránky využívame súbory cookies. Prehliadaním stránky nám dávate súhlas s ich využívaním.