Ďalšie reálne fotografie Samsungu Galaxy S9 a S9+ sú na svete | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Ďalšie reálne fotografie Samsungu Galaxy S9 a S9+ sú na svete

Novinky

Ďalšie reálne fotografie Samsungu Galaxy S9 a S9+ sú na svete

Ďalšie reálne fotografie Samsungu Galaxy S9 a S9+ sú na svete

O pripravovanom smartfóne Samsung Galaxy S9 a S9+ sme písali už niekoľkokrát. Za posledné mesiace sa o tomto smartfóne zistilo naozaj veľa a s blížiacim sa predstavením sme sa dočkali aj prvých reálnych fotografií a jeho celkových technických špecifikácií. Pozrime sa teda spoločne na to, ako smartfóny Samsung Galaxy S9 a S9+ vyzerajú v skutočnosti.

Zdroj: mspoweruser.com

Na najnovších obrázkoch nájdeme až 3 farebné prevedenia nového Samsungu Galaxy S9. Takmer každý si ihneď na prvý pohľad všimne naozaj luxusný Infinity displej od Samsungu, ktorého spodný rám je ešte o čosi zmenšený, oproti predošlej generácií. Na zadnej strane si tak isto všimnete aj presunutú čítačku odtlačkov prstov, ktorá sa konečne presunula na o čosi ergonomickejšie miesto. Na poslednom obrázku sa nachádza smartfón Galaxy S9+ v modrom a čiernom prevedení a smartfón Galaxy S9 v jemnom rúžovom/fialovom prevedení.

Odhliadnúc od smartfónu Note 8, nové vlajkové lode spoločnosti Samsung budú predstavené už o niekoľko hodín na konferencii MWC 2018 v Barcelone. Takmer všetky informácie o tomto smartfóne vieme už teraz. Pokiaľ sa chcete o dvojici nových smartfónov dozvedieť viac, kliknite sem.

Zdroj: mspoweruser.com, úvodný obrázok (Evan Blass)

TIP  Microsoft si nechal patentovať bezdotykové ovládanie obrazovky. Bude súčasťou ďalších Surface zariadení?
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.