Ďalšia aktualizácia pre Groove Music prinesie veľké množstvo nových funkcií | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Ďalšia aktualizácia pre Groove Music prinesie veľké množstvo nových funkcií

Novinky

Ďalšia aktualizácia pre Groove Music prinesie veľké množstvo nových funkcií

Ďalšia aktualizácia pre Groove Music prinesie veľké množstvo nových funkcií

Microsoft plánuje pridať veľké množstvo nových funkcií pre prehrávač Groove Music, informoval o tom web Thurrott.com. V budúcej aktualizácii pre tento hudobný prehrávač môžeme očakávať funkcie, ktoré sú známe z konkurenčných prehrávačov a hudobných stremovacích služieb ako Apple Music alebo Spofity.

Prvou zaujímavou funkciou je vizualizácia hudby (animácie). Používateľ si bude môcť vybrať z rôznych prednastavených motívov a dizajnov. Po zapnutí hudby môže sledovať zaujímavé “tancovanie” a pohybovanie vizuálov na obrazovke. Túto zaujímavú funkciu pozná množstvo používateľov hlavne zo staršieho Windows Media Playeru, no konečne zavíta aj do jeho nástupcov Xbox Music a Groove Music.

Do Groove Music taktiež zavíta aj podpora ekvalizérov, ktorú používatelia vyžadovali už pri úplných začiatkoch tohto prehrávača. Ekvalizér bude konečne integrovaný priamo do Groove Music.

Zdroj: thurrott.com

Ďalšou novinkou je vytváranie odporúčaných playlistov, ktoré poznáme zo Spofity a Apple Music. Microsoft pridáva dva playlisty, ktoré Vám aplikácia automaticky aktualizuje. Jedná sa o dva playlisty s názvami Fresh on Friday a  Today’s Picks. Samozrejme, Groove Music bude používať aj automatické generovanie playlistov iba pre Vás, na základe Vašich obľúbených žánrov alebo umelcov. Vytvorené playlisty budete môcť kedykoľvek upraviť podľa Vašich potrieb.

Zdroj: thurrott.com

Používate Groove Music? Tešíte sa na nové funkcie, ktoré čoskoro do Groove Music zavítajú?

Zdroj: mspoweruser.com

TIP  Windows 10 April Update si na zariadeniach s vybranými Intel SSD úložiskami nenainštalujete
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.