Ďalší šialený nápad Elona Muska. Prvá raketa Falcon Heavy ponesie do kozmu skutočne nezvyčajný náklad | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Ďalší šialený nápad Elona Muska. Prvá raketa Falcon Heavy ponesie do kozmu skutočne nezvyčajný náklad

Novinky

Ďalší šialený nápad Elona Muska. Prvá raketa Falcon Heavy ponesie do kozmu skutočne nezvyčajný náklad

Elon Musk, pre jedného vizionár a pre druhého blázon. Najnovšie opäť šokuje so svojimi plánmi v rámci programu SpaceX, ktorý má za cieľ dopraviť prvých ľudí na červenú planétu Mars. Raketa však ponesie ešte iný náklad, automobil Tesla Roadster.

To, že Elon Musk vie šokovať verejnosť jeho šialenými nápadmi je už dnes známym faktom. Na sociálnej sieti Twitter však uverejnil status, ktorý mnohých prekvapil – raketa ponesie do kozmu aj ich automobil Tesla Roadster.

Či je to zbytočnosť alebo nie je ťažko dnes povedať, viac informácií totiž k tomuto plánu nepovedal. Možno sa však len domnievať, že Elon chce dokázať porkok v technologickom vývoji, ktorý nastal pri vývoji raketoplánu. Falcon Heavy má byť totiž 3-krát silnejší ako aktuálny „model“ Falcon 9.

Zdroj: The Verge, úvodný obrázok: Youtube (SpaceX)

TIP  Ako opraviť pokazenú databázu v Exceli alebo ako nahradiť časť textu za iný | EXCEL NÁVOD

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.