Daj zbohom žiletkám, aktuálne tento holiaci strojček Xiaomi Mijia kúpiš za pár € | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Daj zbohom žiletkám, aktuálne tento holiaci strojček Xiaomi Mijia kúpiš za pár €

Xiaomi Mijia

TIP REDAKCIE

Daj zbohom žiletkám, aktuálne tento holiaci strojček Xiaomi Mijia kúpiš za pár €

Žiletky, ich neustále nakupovanie a čistenie býva častokrát otravná činnosť. Tak prečo si to neuľahčiť moderným holiacim strojčekom? Nestáva sa možno často, aby sme v rámci našich tipov na kúpu produktu za veľmi zvýhodnenú cenu, priniesli tip na holiaci strojček. Dnes sa však situácia mení, pretože tu máme zaujímavý holiaci strojček s názvom Xiaomi Mijia, ktorý je momentálne v skvelej zľave.

Xiaomi Mijia

Produktová fotografia

Tento zaujímavý holiaci strojček od Xiaomi môžeš získať vďaka kupónu “PS0177” za najnižšiu cenu na trhu

Na dnešnom trhu už existuje veľké množstvo holiacich strojčekov, no iba málo z nich pochádza od populárneho výrobcu Xiaomi, ktorý dnes už len nevyrába chytré smartfóny, ale aj rôzne doplnky do domácnosti a ďalšie zaujímavé gadgety. Tento strojček zaujme už na prvý pohľad vďaka svojmu ergonomickému dizajnu a vodotesnej konštrukcii IPX7, ktorá umožňuje strojček aj umyť. Mimochodom, strojček sa chváli aj čepelami JFE, ktoré sú dodávané švédskou spoločnosťou SANDVIK

Holiaci strojček od Xiaomi ponúka skvelý pomer ceny a výkonu

Výrobca myslel pri holiacom strojčeku Xiaomi Mijia skutočne na detaily, a tak na vrchnej časti nájdeme trojitú pohyblivú hlavu, ktorá sa prispôsobuje podľa aktuálneho holiaceho miesta. V praxi tak užívateľ získa veľmi pohodlný servis. Samotný strojček sa nabíja prostredníctvom docku približne 120 minút na plný stav batérie. Výrobca však zároveň láka aj na rýchle nabíjanie, keďže je strojček možné použiť na jednorazové oholenie už za pár minút jeho nabíjania.

TIP  Xiaomi Redmi 5 Plus aktuálne môžeš získať za podpultovú cenu a najlepšie na tom je, že sa vyhneš plateniu CLA ako aj DPH! Akcia je časovo limitovaná
Xiaomi Mijia

Produktová fotografia

Ak hľadáš zaujímavý, no zároveň nie dráhy holiaci strojček, tak Ťa ponuka na strojček Xiaomi Mijia určite zaujme. Tento vodeodolný strojček s ergonomickým dizajnom je práve v zľave, kedy ho môžeš získať s použitím zľavového kupónu “PS0177”  z pôvodných 45,69 € len za 33,99 €, čo je aktuálne jeho najlepšia cena na trhu. PS: ponuka je limitovaná pre 30 najrýchlejších alebo do 18.6., preto ti odporúčame určite dlho neváhať.

Holiaci strojcek Xiaomi kupon

Zdroj: vlastný

Tento zaujímavý holiaci strojček od Xiaomi môžeš získať vďaka kupónu “PS0177” za najnižšiu cenu na trhu

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.