Crossy Bird návyková hra v štýle Falppy Bird | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Crossy Bird návyková hra v štýle Falppy Bird

TIP REDAKCIE

Crossy Bird návyková hra v štýle Falppy Bird

Crossy Bird je ďalšia návyková hra, ktorá vychádza z konceptu Falppy bird. Princíp hry je veľmi jednoduchý, musíte sa dostať na druhú stranu „nekončiacej“ cesty. Hoci to znie jednoducho, ale nie je. Počas Vášho „prebehnutia“ Vám budú stať v ceste desiatky áut, vlakov, či iných prekážok, ktorých počet rastie vzdialenosťou od štartu. Taktiež treba pochváliť aj grafické spracovanie hry v štýle Minecraft-u, ako aj zvukové efekty, s ktorými si autori dali skutočne záležať.

Hra je dostupná zatiaľ len pre región USA, teda v prípade ak si ju budete chcieť zahrať je potrebné zmeniť si nastavenia regiónu. Samozrejme dostupná je zadarmo.

TIP  Xiaomi Max 2 smartfón s batériou 5300mAh a 6,4“ FULL HD displejom môžeš mať výrazne lacnejšie z EÚ skladu

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.