Cortana vo Windows 10 dostane nové využitie „Follow me“. Stane sa „sprievodcom“ systému | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Cortana vo Windows 10 dostane nové využitie „Follow me“. Stane sa „sprievodcom“ systému

Novinky

Cortana vo Windows 10 dostane nové využitie „Follow me“. Stane sa „sprievodcom“ systému

Cortana vo Windows 10 dostane nové využitie „Follow me“. Stane sa „sprievodcom“ systému

Nie každý z nás je „expertom“ na Windows a meniť jednotlivé nastavenia či prispôsobiť si funkcionality ako aj vizuál systému môže byť preto pre niekoho nočnou morou. To by sa však mohlo všetko čoskoro zmeniť.

Na sociálnej sieti uniklo videu od používateľa „WalkingCat“ (známy leaker), ktoré Cortanu ukázalo v úplne inom svetle ako ju poznáme a využívame dnes. Na videu nižšie môžete vidieť nové využitie hlasovej asistentky, ktorá vás v prípade potreby bude sprevádzať nastaveniami PC. Funkcia by mala spadať pod označenie „Follow me“.

Výsledkom by teda mohlo byť rozšírenie funkcionality hlasovej asistentky aj na pomocníka, ktorý dokáže pomôcť používateľom s nastavením systému. Uvidíme ako sa táto funkcia ujme na konci dňa a či sa aj dostane ku koncovým používateľom. V každom prípade, pre mnohých používateľov by táto novinka znamenala určite veľké plus.

Zdroj: Youtube, vlastný, Twitter

TIP  Intel ukázal brutálne výkonný 28-jadrový procesor s taktom až 5 GHz. Do predaja príde ešte tento rok!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.