Cortana dostala sadu nových zručností. Má to však háčik | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Cortana dostala sadu nových zručností. Má to však háčik

Novinky

Cortana dostala sadu nových zručností. Má to však háčik

Build 2017 je v plnom prúde a bol by hriech nepriniesť vám informácie o nových vychytávkach, ktoré spoločnosť predstavila.

Jednou z takýchto super funkcií sú nové hlasové povely pre Cortanu v podobe možnosti objednávky viacerých služieb – od možnosti objednania jedla, spolupráci s viacerými aplikáciami ako je napr. Tunein, iHear Radio,  až po rezervácie stolov vo vybraných reštauráciách.

„Viacero partnerov v súčasnosti vyvíja zručností pre Cortanu. Niektoré z prvých sú už dostupné v náhľadoch (pozn. redakcie: v vo vývojárskych verziách systému). Mnoho z nich najlepšie funguje spolu s Windows 10 Creators Edíciou.“

Na tomto odkaze si môžete pozrieť zoznam nových zručností, s ktorými Cortana spolupracuje.

Zdroj: vlastný

Veríme, že tam nájdete aj nejakú, ktorú využijete aj v našom regióne. Nové možnosti využitia Cortany sú pritom dostupné ako aj pre Windows 10, tak aj pre Android či iOS zariadenia.

Zdroj: Microsoft

TIP  Zac Bowden: "Oficiálne oznámenie Andromeda OS aktuálne nehrozí". Microsoft projekt odsúva pravdepodobne na rok 2019

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.