Continuum nebude len výsadou Lumie 950 a 950 XL. Dočká sa jej aj Lumie 930, 1520 a 830? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Continuum nebude len výsadou Lumie 950 a 950 XL. Dočká sa jej aj Lumie 930, 1520 a 830?

Novinky

Continuum nebude len výsadou Lumie 950 a 950 XL. Dočká sa jej aj Lumie 930, 1520 a 830?

Predstavením novej vlajkovej lode, Lumie 950 a jej väčšieho brata Lumie 950 XL sme sa dočkali  dlho propagovanej funkcionality Continuum, ktorá mala byť dostupná exkluzívne podľa pôvodných vyjadrení len pre spomínané zariadenia. Niekoľko týždňov na to Acer predstavil mobilné zariadenie Jade Primo, ktoré tak isto disponuje rovnakou funkcionalitou, a dnes Microsoft ohlásil na predstavovaní nových vlajkových lodí v Indii, že funkcionalita Continnum bude dostupná aj pre ďalšie zariadenia, avšak neupresnila, ktorých konkrétnych zariadení sa to bude týkať. Logicky nám z toho vyplýva, že Microsoft buď má v pláne predstaviť ďalšie prémiové zariadenia, čo je však vysoko nepravdepodobné, alebo spomínaná funkcionalita bude prístupná pre „ex“ vlajkové zariadenia ako sú Lumia 930, Lumia 1520, prípadne Lumia 830.

Ako to vidíte vy, je podľa vás možné, že Microsoft sprístupní  tuto prémiovú funkcionalitu aj pre staršie zariadenia?

Zdroj: Neowin.net

TIP  Microsoft definitívne kupuje webovú službu GitHub. Dá zaň 7,5 miliardy dolárov! Poznáme ďalšie plány Microsoftu s touto službou, ktoré sú naozaj zaujímavé

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

2 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.