Čo je nové v builde 16275 pre Windows 10 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Čo je nové v builde 16275 pre Windows 10

Windows 10 aktualizacia_1

Novinky

Čo je nové v builde 16275 pre Windows 10

Čo je nové v builde 16275 pre Windows 10

Pred pár dňami sa do obehu dostal ďalší, v poradí druhý Windows Insider Preview build určený pre Insiderov vo Fast Ringu v tomto týždni. Po dvojtýždňovej prestávke sa Microsoft teda zrejme rozhodol priniesť naraz hneď dva buildy, v rozpätí niekoľkých dní. Najnovší build pre Windows 10 neprináša nové funkcie, no opráv rôznych chýb nájdete v najnovšej správe ku buildu mnoho. Najnovší build prichádza s označením 16275.

Zoznam všetkých odstránených chýb a vylepšení v builde 16257 pre Windows 10 Fast Ring:

  • Odstránená chyba, ktorá v posledných verziách spôsobovala neakceptovanie vstupov pri hraní hry Asphalt 8.
  • Odstránená chyba z najnovších verzií, v ktorých sa po zapnutí prezentácie po zobudení systému, obrazovka znovu uzamkla a nedostalo sa cez ňu dostať späť. Jedinou možnosťou bolo stlačenie klávesovej skratky Ctrl + Alt + Del.
  • Odstránená chyba, ktorá spôsobovala rozličné nastavenia DPI škálovania počas zmeny nastavení minimalizovaného DPI monitor okna.
  • Odstránená chyba, ktorá v poslednej verzii XAML spôsobovala rozmazanie niektorých textových animácií až pokiaľ nebola animácia dokončená.
  • Odstránená chyba, ktorá spôsobovala náhodné pohybovanie načítavacej animácie po obrazovke pri prezeraní niektorých web stránok v prehliadači Microsoft Edge.
  • Odstránená chyba, ktorá spôsobila náhodnú zmenu senzitivity myši pri používaní iných nastavení škálovania.
  • Odstránená chyba, ktorá spôsobila nečakané zhrubnutie taskbaru, po zapnutí počítača s externým monitorom s rozdielnym DPI.

Zdroj: Windows Blogs

TIP  Smartfón Xiaomi Mi A2 sa objavil v e-shope. Poznáme cenu ako aj špecifikácie. Revolúcia to však nebude
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.