Cítite sa dnes kreatívny? Stop Motion Studio | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Cítite sa dnes kreatívny? Stop Motion Studio

Windows aplikácie

Cítite sa dnes kreatívny? Stop Motion Studio

Cítite sa dnes kreatívny?  Vo Windows Phone Store sa objavila zaujímavá aplikácia Stop Motion Studio, vďaka ktorej môžete vytvoriť krátky animovaný film priamo z Vášho smartphonu. Aplikácia ďalej umožňuje  pridať hudbu, hlas či zvukové a vizuálne efekty do Vášho krátkeho filmu.

Hneď ako dokončíte Vás prvý animovaný film, tak sa s ním budete môcť pochváliť aj na sociálnych sieťach, totiž aplikácia Stop Motion Studio ho umožňuje hneď aj zdieľať. Aplikácia vo free verzii ponúka viacero filtrov a možnosti nastavenia, avšak k dispozícií sú aj rozšírenie, ktoré sú dostupné za poplatok 1.99 eura.

TIP  Aplikácia iTunes sa po takmer roku konečne dostáva do obchodu Microsoft Store
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.