Čínsky výrobca smartfónov prichádza s vlastným patentom skladacieho smartfónu. Predbehne gigantov ako Microsoft a Samsung? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Čínsky výrobca smartfónov prichádza s vlastným patentom skladacieho smartfónu. Predbehne gigantov ako Microsoft a Samsung?

skladaci smartfon oppo_2

TECH

Čínsky výrobca smartfónov prichádza s vlastným patentom skladacieho smartfónu. Predbehne gigantov ako Microsoft a Samsung?

Skladací smartfón podľa najnovších informácií z kuchyne Microsoftu dostal červenú. Na druhej strane nedávno sa objavili informácie o tom, že spoločnosť Samsung zadala do výroby sklopné OLED displeje.

Oppo prináša vlastné riešenie skladacieho smartfónu

Nuž, ďalším adeptom, ktorý by chcel vstúpiť do ešte neexistujúceho, ale pomaly rysujúceho sa segmentu ohybných zariadení je čínska spoločnosť Oppo, ktorá v týchto dňoch podala viacero patentov spájaných so skladacím telefónom, vrátane flexibilného displeju.

skladaci smartfon oppo

Zdroj: letsgodigital.org

Spoločnosť Oppo pritom nemusí strieľať len do „vetra“ a zbierať mediálne body, ale skutočne môže byť vážnym adeptom, ktorý prinesie skladací smartfón medzi prvými. Napríklad len nedávno spoločnosť predstavila revolučný smartfón, Oppo Find X, ktorý si razí svoju vlastnú cestu. Totiž okrem toho najvýkonnejšieho hardwaru, ktorý je aktuálne dostupný na trhu telefón priniesol aj unikátne vyhotovenie, ktoré takmer dokonalo odstraňuje hrany okolo displeja pričom prednú kameru vyriešili možnosťou jej vysunutia.

Zdroj: letsgodigital.org

TIP  Skladací smartfón od Samsungu príde už budúci rok a bude limitovaným zariadením. Poznáme aj jeho približnú cenu!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TECH

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.