Čínsky výrobca možno prinesie ako prvý ohnutý displej na trh. Takto by mohol vyzerať | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Čínsky výrobca možno prinesie ako prvý ohnutý displej na trh. Takto by mohol vyzerať

Novinky

Čínsky výrobca možno prinesie ako prvý ohnutý displej na trh. Takto by mohol vyzerať

Čínsky výrobca možno prinesie ako prvý ohnutý displej na trh. Takto by mohol vyzerať

Rok 2014 bol rokom kedy spoločnosť Apple uviedla na trh svoj nový iPhone 6, ktorý vďaka konštrukčnej chybe bolo možné jednoducho ohnúť a tak mať mierne zakrivený displej. Dosť bolo srandy, prejdime teraz k prvému cielenému ohnutiu displeja v smartfóne od spoločnosti DOODGEE.

Spoločnosť DOODGEE sa v poslednej dobe špecializuje na vývoj dizajnových zariadení, medzi ktorými by sme mohli čoskoro nájsť ďalší unikát. Konkrétne smartfón, ktorý prinesie na trh zakrivený displej. Informácie o tom priniesol známy leaker Evan Blass, ktorý uverejnil na sociálnej sieti Twitter obrázky zariadenia s logom spomínanej spoločnosti. Podľa ďalších informácií zariadenia by na trh malo prísť so 6GB operačnej pamäte RAM a 128GB úložným priestorom.

Mimochodom, internetom behajú špekulácie o tom, že aj spoločnosť Samsung by mohla priniesiť podobné zariadenia s označením Note X. Inými slovami budúci rok môže z hľadiska nových použitých technologií v oblasti smartfónov veľmi zaujímavý.

Zdroj: Evan Blass

TIP  Facebook by mohol časom na svoju platformu priniesť platby v kryptomenách

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.