Chystáte sa nainštalovať nový build 10525? Pripravte sa na reinštaláciu prehliadača Google Chrome | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Chystáte sa nainštalovať nový build 10525? Pripravte sa na reinštaláciu prehliadača Google Chrome

Windows 10

Chystáte sa nainštalovať nový build 10525? Pripravte sa na reinštaláciu prehliadača Google Chrome

Microsoft pred necelými dvoma dňami vypustil do obehu nový build 10525 pre Windows 10 TP, v ktorom oznámil zoznam známych chýb (Nefunguje mobilný hotspot Nie sú dostupné voliteľné jazykové balíčky Nie je možné prehrávať videá cez aplikáciu Filmy a TV (je potrebná aktualizácia z Windows obchodu), ktorý sa rozšíril o ďalšiu známu chybu väčšieho rozsahu, konkrétne sa jedná o nefunkčnosť najpoužívanejšieho internetového prehliadača Google Chrome v 64 bit-ovej verzii. Táto chyba spôsobuje pád všetkých pluginov a rozšírení, ktoré máte nainštalované v Chrome (viď obrázok nižšie).

awsnap

Našťastie sa tento problém dá jednoducho odstrániť. A to preinštalovaním Vašej súčasnej 64 bit-ovej verzie na 32 bit-ovú.

Zdroj: Neowin.net

TIP  Najnovšia aktualizácia pre mobilné smartfóny s Windowsom prináša niekoľko drobných vylepšení
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows 10

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.